Loading...
HAKKIMIZDA 2017-04-07T15:07:03+00:00

Themis Hakkında

Themis Araştırma A.Ş. kurucumuz Koray Yücel tarafından 2014 yılında kurulmuştur. Koray Yücel araştırma sektöründeki kariyerine 1989 yılında Sonar Araştırma’nın Kurucu Genel Müdürü olarak başlamıştır. 8 yıl boyunca bu görevi ifa ettikten sonra, ortağı olduğu Sonar Araştırma’dan ayrılarak Sonarka adıyla bir danışmanlık şirketi kurmuş ve 2012 yılında aktif siyasi faaliyetleri nedeni ile Sonarka şirketinden ayrılmıştır. Koray Yücel, aktif siyasi yaşamını noktalama kararı aldıktan sonra, Türkiye’deki adaletsizliklere atıfta bulunmak amacıyla Themis Araştırma adıyla yeniden sektöre dönmüştür.

Çalışma yaşamına atıldığından bugüne, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmalarıyla kapsamlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirmiş, bir çok belediyeye danışmanlık hizmeti vermiş, kamuoyunun gündeminde yoğun ağırlık taşıyan siyasi gelişmelerde Türkiye’nin  önde gelen medya organlarına araştırma sonuçlarını sunarak halkımızı bilgilendirmiş olan kurucumuz Koray Yücel, bu çalışmaları sonucunda araştırmacılık sektörünün önde gelen isimleri arasındaki yerini almıştır.

Ülkenin her yerinde araştırmalar yürütebilecek bir örgütlenme yapısına sahip olan Themis Araştırma, geniş tecrübesi ile sektörün en güvenilir şirketleri arasında yer almaktadır. Themis Araştırma’nın diğer şirketlerden farkı, hizmet verdiği kurum ya da kişilere kişiye özel “Butik” hizmet vermesidir.